Виробник круп за грантові кошти автоматизує виробництво

ТОВ «ТЕРРА» з Харківської області, яке займається виробництвом круп, уже майже рік співпрацює з Програмою USAID АГРО щодо надання грантової підтримки для розвитку переробки зернових, олійних та бобових.

На потужностях заводу вже працює обладнання, яке допомогло покращити виробництво, а зараз підприємство знаходиться на етапі здобуття ще одного гранту на обладнання, яке автоматизує окремі виробничі процеси.

Про це AgroPortal.ua розповів комерційний директор, співзасновник ТОВ «ТЕРРА» Олександр Ясинський.

propData.content.image

Олександр Ясинський, комерційний директор, співзасновник ТОВ «ТЕРРА»

З установкою цього обладнання у нас з’явиться можливість збільшити обсяги виробництва продукції, зможемо реалізовувати на ринки не сировину, а продукт із доданою вартістю. Це дасть змогу також допомагати фермерам регіону розвиватися. Крім того, дозволить компанії брати на роботу людей, які отримали травми на війні.

За словами Олександра Ясинського, ТОВ «ТЕРРА» знаходиться на самому початку дуже нелегкого для виробника шляху та має попереду чимало викликів. Проте він зазначає, що співпраця з USAID АГРО багато чому навчила компанію — правильній комунікації, напрацюванню нових бізнес-контактів, веденню нових проєктів.