Відомий сервіс мікрокредитування «Є Гроші» порушив закон

До фінансової установи ТОВ «Фінансова компанія «Є Гроші Ком» НБУ застосував захід впливу за недотримання черговості погашення вимог за договором споживчого кредиту.

Про це інформує пресслужба регулятора.

«Національний банк України виявив факт порушення вимог законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Є Гроші Ком» (ЄДРПОУ 43067861), — зазначається в повідомленні пресслужби. — Йдеться про невиконання вимог статті 19 Закону України «Про споживче кредитування» в частині черговості погашення вимог за договором споживчого кредиту в разі недостатності суми здійсненого платежу для виконання зобов’язання за договором про споживчий кредит у повному обсязі».

Так, Нацбанком було застосовано до ТОВ «ФК «Є Гроші Ком» захід впливу в формі письмового застереження. Регулятор зобов’язав фінкомпанію негайно вжити заходів для усунення порушення законодавства про захист прав споживачів фінпослуг. А саме: привести свою діяльність у відповідність до вимог статті 19 Закону України «Про споживче кредитування» та вжити заходів для недопущення таких порушень у подальшій діяльності.

Відповідне рішення було прийнято Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінпослуг 16 жовтня 2023 року.