Розвиток внутрішнього туризму стимулює будівництво великих апарт-готелів – думка

Розвиток внутрішнього туризму стимулює будівництво великих апарт-готелів, інвестиційний потенціал цього ринку близько 500 об’єктів, вважає засновник і гендиректор Ribas Hotels Group Артур Лупашко.

“За останні три роки в Україні з’явилося 47 проєктів апарт-готелів, що перебувають на різних етапах реалізації. До цього, за 28 років незалежності, їх було всього три. Формат набирає популярності, і наразі простежується розширення географії та збільшення різноманітності. Ми бачимо великий потенціал у кондоготелях, де є житло і комерція, що трансформується в дохідну нерухомість, тому він цікавий двом категоріям інвесторів”, – повідомив він під час щорічної зустрічі девелоперів RED Connection by ЛУН у п’ятницю.

За словами Лупашка, такі проєкти цікавіші для інвестування, ніж класичні квартири в оренді, за багатьма критеріями.

“Ми провели дослідження і виявили, що близько 65% інвесторів у дохідну нерухомість емоційно-імпульсивні. Це люди, які оцінюють об’єкт через призму власного сприйняття, їм важливо бути причетним до чогось цікавого. Ми бачимо потенціал внутрішнього туризму в Україні, який зростатиме після нашої перемоги. А створення таких продуктів як кондоготелі безпосередньо розвиває ринок”, – додає Артур Лупашко.

За його оцінками, потенціал ринку кондоготелів 500 проєктів. Ribas Hotels Group готує покроковий мануал з реалізації кондоготелів як девелоперських продуктів, його планують презентувати в грудні.

Ribas Hotels Group працює на ринку з 2014 року. У комплексному управлінні та ексклюзивному бронюванні компанії перебувають 28 міських, пляжних і гірськолижних готелів під брендами Ribas, Ribas Hotels, Ribas Rooms, WOL home + hotel і Mandra Glampings. Загальний номерний фонд оператора становить понад 1000 номерів.

Засноване 2017 року Residential Development Community (RED Community) об’єднує понад 30 провідних девелоперів житлових проєктів.