У Європі значний попит на горіхи. Україні є що запропонувати

В Україні очікується хороший врожай горіхів цього року, водночас запитів на їх постачання за кордон дуже багато.

Про це AgroPortal.ua повідомив керівник департаменту продажу компанії Ukr-Walnut LLC Ігор Дячок під час виставки Anuga у Кельні.

Ігор Дячок, керівник департаменту продажу компанії Ukr-Walnut LLC

Ukr-Walnut закуповує горіхи у вітчизняних садівників. У компанії є законтрактовані постачальники, з якими ми успішно працюємо вже 5-10 років. Це переважно центральна та західна частина України. Ми не закуповуємо там, де дешевше, для нас важлива якість. Отримані від господарств горіхи ми відбираємо, сушимо, очищуємо від шкаралупи до чистоти 99,9%.

За його словами, щоб сформувати експортну партію, необхідно закладати великий горішник, а це потребує значних вкладень і відповідальності.

«Іноді думають, що якщо горіхи купують по всьому світові, то після посадки горішника одразу стануть мільйонерами. Але це дуже серйозний бізнес. Для торгового обсягу потрібно багато продукції, 2-3 т горіхів нікого не цікавлять», — підсумував Ігор Дячок.


Для довідки: Ukr-Walnut LLC працює на ринку горіхів з 2005 року. Основна діяльність — сортування та очищення волоських горіхів. Продукція експортується до Європи.