Добродія серед перших в Україні почала маркувати продукцію за Nutri-Score
Компанія «Добродія Фудз» з осені поточного року розпочала наносити на свою продукцію маркування, яке дозволить споживачеві отримувати корисну інформацію про товар, який він купує.

Як говориться у повідомленні компанії, кольорове маркування Nutri-Score допомагає краще інформувати про властивості продукту та використовувати його для збалансованого харчування. Це маркування доповнює обов’язкову інформацію про поживну цінність у складі продукту.

«Спрощена система маркування поживної цінності продуктів Nutri-Score на лицевій стороні етикетки зображена у вигляді 5-колірної шкали: від темно-зеленого до червоного кольору. Кольори пов’язані з літерами від «А» до «Е», де позначка «А» відповідає продуктам з кращою поживною цінністю, тоді як «Е» отримують продукти, поживна цінність яких нижча. Таке кольорове маркування допоможе одразу визначити продукти, які можна їсти регулярно (зелений колір), а які менше підходять для збалансованого харчування та щоденного раціону (червоний колір). Nutri-Score розраховується на 100 г (100 мл) харчового продукту», — говориться у повідомленні.

Як зазначили в компанії, маркування введене з метою надання споживачеві доступу до інформації про харчові цінності та користь продукції, а також економії часу під час вибору продуктів. Як соціально відповідальний бізнес «Добродія Фудз»продовжує слідувати Стратегії сталого розвитку, яка була впроваджена декілька років тому, і згідно з якою одним із пріоритетів є контроль та дотримання високої якості продукції та сприяння актуалізації ведення здорового способу життя споживачів.