Стало відомо, під яким брендом monobank виходить на ринок Польщі

Фінкомпанія планує створити зручний шлюз для грошових переказів між країнами

Популярний український онлайн-банк має намір розпочати освоювати польський ринок. Назва сервісу – stereo. Вже зараз керівництвом monobank ведуться переговори із польськими партнерами. Про це розповів співзасновник необанку Олег Гороховський.

“Ми починаємо польську історію. І вважаємо, що це буде добрим прикладом української експансії на Захід”, – розповів топ-менеджер компанії.

За його словами, українським біженцям за кордоном часто не вистачає фінансових інструментів, які надають їм українські фінустанови. Раніше Сергій Тігіпко, власник Універсалу банку, який обслуговує monobank, вже розповідав про наміри розпочати освоювати ринок сусідньої держави.

Проте ніяких подробиць та дат не було озвучено. Гороховський зазначив, що сьогодні на території Польщі проживає понад 3 млн наших співгромадян, для яких monobank створить зручний шлюз для грошових переказів між країнами.

“Також хочемо дати дуже звичний для клієнтів сервіс, до якого вони звикли. У нас плани зробити також і нагороди, і ігри, і акції”, – додав він.

При цьому stereo надаватиме передові послуги та сервіси не лише для українських біженців, а й для нових користувачів з-поміж громадян Польщі.