Клієнти SAP в Україні зможуть безоплатно користуватися сервісами протягом І кварталу 2023 року

SAP надає 1000 ліцензій на програмне забезпечення для Міноборони України. Також українські клієнти зможуть безоплатно користуватися програмним забезпеченням та хмарними сервісами SAР протягом І кварталу 2023 року.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він зазначив, що під час зустрічі з головним виконавчим директором компанії Крістіаном Кляйном було досягнуто домовленості про 1000 ліцензій від SAP на програмне забезпечення для Міноборони.

“SAP — топовий виробник софту у світі. Ліцензії необхідні для прозорих закупівель. Продукти SAP допомагають нам запроваджувати інновації та системні підходи в армії. Фактично змінювати менеджмент”, – зауважив Федоров.

Крім того, українські клієнти зможуть безоплатно користуватися програмним забезпеченням та хмарними сервісами SAР протягом І кварталу 2023 року.

“Також обговорили подальшу технологічну підтримку. Завдяки технологіям Україна стає швидкою та ефективною. Це наша конкурентна перевага перед росіянами”, – додав Федоров.

Він подякував SAP за послідовну підтримку України, приєднання до Дія.City та цифрову блокаду РФ. 8 січня 2023 року компанія припинила надавати ІТ-послуги росіянам.