Малому бізнесу України допомагають виходити на ринок Польщі

Каталог українських виробників, які планують експортувати до Польщі, презентували у центрі Дія.Бізнес у Варшаві.

Про це говориться у повідомленні Міністерства цифрової трансформації.

«Для пілотного проєкту на відкритому конкурсі обрали 20 представників/ць малого та середнього бізнесу України. Наразі цим компаніям допомагають вийти на європейські ринки збуту. Польща стане першою країною у межах пілотного проєкту», — зазначили у міністерстві.

На заході 20 компаній-учасниць представили свої товари польським партнерам. Серед компаній — бренди з виробництва техніки, крафтових товарів, рослинних олій, корисних смаколиків, сублімованих ягід, кави, косметики та засобів гігієни, дитячих іграшок, одягу для жінок, чоловіків та навіть домашніх улюбленців.

Для 20 учасників команда проєкту разом із партнерами надає базовий аналіз продукту для виходу на ринок нової країни, юридичну підтримку, допомогу з брендування для участі в онлайн-кампанії, супровід в адаптації до ринку Польщі.

«У 2022 році Польща стала найбільшим торговельним партнером України та імпортувала українських товарів на рекордну суму в $6,659 млрд. Сьогодні велика кількість МСБ розглядають Польщу як пріоритетний ринок для експорту. Наше завдання — допомогти їм успішно вийти та закріпитись на ньому. Цей проєкт — одна з таких ініціатив», — зазначив директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов.