Допомога в онлайн-продажах: для малого та середнього бізнесу запустили програму розвитку торгівлі

Експертні українські компанії з розвитку запустили всеукраїнську програму розвитку торгівлі для підприємців. Мета – сприяння у відновленні українських виробників і продавців товарів, що постраждали від війни.

Бізнесу нададуть інструменти, можливості та спеціальні знання для продажу товарів онлайн. Програма являє собою “дорожню карту” дій і перелік сервісів з безкоштовного створення інтернет-магазину, його налаштування, налагодження і масштабування продажів, залучення нових клієнтів, у тому числі й на зовнішніх ринках.

Також підприємці отримають доступ до знань з інтернет-маркетингу, зокрема, SEO (оптимізація для пошукових систем), PPC (оплата за кліки), SMM (маркетинг у соцмережах) і таргетингу. Сервіси надаються безкоштовно або за спеціальними умовами для учасників програми, яка діятиме протягом 2023 року.

Наприклад, підприємці отримують можливість безкоштовно відкрити інтернет-магазин на українській платформі Shop-Express, отримають знижку на розміщення і просування товарів на OLX, експертну допомогу в управлінні бізнес-процесами від Visa тощо.

Зареєструватися і стати учасником програми можна дистанційно. Кожному учаснику на рік призначать бізнес-ментора.

“Ми започаткували цю програму для створення потужного стимулу для українських виробників і  продавців. За минулий рік український бізнес вже окреслив курс розвитку торгівлі 2023 року: сміливі зміни, оволодіння новими сферами діяльності, масштабування за будь-яких умов“, – зазначив розробник програми, фундатор української платформи Shop-Express Олексій Петриченко.

У рамках програми сервіси та експертну підтримку підприємцям надаватимуть OLX, lifecell, Webpromo, Visa, monobank, Ringostat, Nazovni від МЗС України та Shop-Express.