54% обирає вартість продукту, а не його стійкість: парадокс покоління зумерів

Покоління Z також широко відоме як найбільш соціально свідоме покоління, сумно відоме тим, що чинить тиск на бренди, щоб вони навмисно встановили стандарти екологічної свідомості та соціального впливу.

«Існує безліч досліджень, які говорять про те, наскільки доброчесним є покоління Z… але ми також знаємо зі статистики, що швидка мода переживає бум», — сказала Деббі Еллісон, глобальний директор з діджитал технологій у VMLY&R Commerce. «Здається, є деякі суперечності між тим, що представники покоління Z кажуть, що вони хочуть і тим, як вони поводяться насправді».

У ході опитування 2550 представників покоління Z у Шеньчжені, Китай, Мумбаї, Індія, Лагосі, Нігерія, Манчестері, Велика Британія та Х’юстоні, штат Техас, креативна комерційна компанія VMLY&R Commerce виявила, що 75% представників покоління Z покинуть бренд, який отримав негативний піар. Але у свідомості цього покоління, за словами Еллісон, корпорації невинні доти, доки їх вина не буде доведена — доки не з’явиться реальна причина згуртуватися проти них, покоління Z віддаватиме пріоритет цінності, купуючи речі, які відповідають їхнім очікуванням за смаком та якістю.

Справа не в тому, що покоління Z не піклується про соціальну справедливість, але іноді їх фінанси обмежені, і у них не завжди є дохід, щоб зробити велику покупку виключно з міркувань стійкості. Згідно з цим дослідженням, якщо бренди хочуть, щоб покоління Z просувало їх продукт, вони повинні приділяти першорядну увагу якості та засвоювати тенденції, що швидко змінюються, а також враховувати вплив. Але екологічно свідомі бренди часто коштують дорожче, створюючи реальну різницю між тим, що говорить покоління Z і тим, що вони купують.

У ході опитування учасникам пропонувалося вибрати кілька категорій, коли їх запитували, які характеристики брендів одягу їх найбільше приваблюють. У Х’юстоні 77% обрали смак та 54% вартість. Тільки 27% врахували права та благополуччя співробітників, а 24% — вплив на довкілля.

Але ці дані також говорять про те, що VMLY&R Commerce називає «культурою закоханості» — покоління Z не обов’язково враховує соціальний вплив при здійсненні покупок, але як тільки у них з’явиться причина вважати, що бренд недоброчесний, вони відразу його покинуть. З іншого боку, якщо бренд відповідає їхнім цінностям, представники покоління Z підтримуватимуть його.

«Якщо ви зможете переконати нас у тому, що ви найкращий, ми такі: «Добре, все, ми продамо їх прямо зараз», — сказала Іман, учасниця опитування з Х’юстона. «Ми в Twitter, ми в Instagram, чекаємо на реліз вашого продукту [і] ми збираємося скупити все, тому що ми маємо відношення до проблем, які ви відстоюєте».

Якщо бренд хоче виділитися, він повинен пропонувати розумну ціну та якісний продукт, відмовляючись при цьому нехтувати впливом на довкілля, расовою справедливістю, гендерним представництвом та правами працівників.

«Покоління Z довіряє брендам робити правильні речі», — сказав Еллісон, підкресливши, що демографічна група «хоче всього і відразу», маючи на увазі високоякісний продукт від соціально свідомого бренду. «Саме коли ці бренди не роблять правильно, вони насправді досить активно знищують свій бренд».

Залишити відповідь