Який український стартап отримав $900 тисяч інвестицій

Workee, український стартап, який розробляє систему управління онлайн-бізнесом для фрілансерів, отримав $900 тисяч.

Інвесторами стали міжнародні фонди та спецфонд Google, а оцінка post-money досягла $9-12 млн, повідомляє засновник Ігор Бауман.

Формально стартап отримав $800 000 інвестицій, оскільки в суму в $900 000 входить грант від Google for Startups Ukraine Support Fund – спеціальний фонд на $5 млн для українських компаній.

У новому раунді інвестицій Workee взяли участь: SMOK Ventures, сфокусований на українських проєктах каліфорнійський фонд Slava Ventures і деякі компанії з Кремнієвої долини (не названі).

Загалом у стартап інвестували $1,6 млн. Це власні кошти засновників і два раунди від венчурних інвесторів. Pre-seed-раунд – $600 000 стартап закрив перед війною, у лютому 2022 року.

Інвесторами виступили чеський фонд Lighthouse Ventures, українська приватна інвестиційна компанія BRISE Capital, акселератор Startup Wise Guys і співзасновник фонду GEEK Ventures Ігор Маханек.

Про стартап

Продукт Workee – платформа, на якій можна створити персональний сайт із системою бронювання, вбудованими платежами, виставленням рахунків і управлінням податками. Вартість річної підписки – $290. Додаткових комісій немає.

Стартап Workee у травні 2020 року заснували Ігор Бауман, Артем Канакі та Євген Кисельов. Головний офіс компанії розташований у Делавері, США, R&D – у Києві, є офіси в Литві та Чехії.

У листопаді 2022 року компанія мала понад 100 000 клієнтів і більше ніж $100 млн виручки.

Як отримати фінансування?

У вас з’явилась ідея інноваційного стартапу, але не знаєте з чого почати? Отримайте допомогу від Українського фонду інновацій та дізнайтеся, як збудувати прогресивну компанію.

Про це розповіли у пресслужбі Мінцифри.

Так, у добірку корисних курсів та івентів, на яких ви зможете навчитися запускати та розвивати власний бізнес, входять:

  • «Успішний стартап: від ідеї до масштабування‎»: реєструйтеся на курс та дізнавайтеся, як з нічого збудувати інноваційний продукт;
  • мітап з ментором провідних американських стартапів Акселем Тілльманном: дізнавайтесь секрети успішних продажів у Сполучених Штатах;
  • табір Horizon Europe: розвивайте вміння писати якісні заявки на гранти;
  • Online Mentor Science&Business: реєструйтесь на платформі та вчіться вести сучасний успішний бізнес.