Відправити та отримати посилки Meest Пошта тепер можна у всіх магазинах lifecell

Поштово-логістичний оператор Meest Пошта продовжує розвивати мережу партнерських відділень. Тепер посилки можна отримати та відправити у понад 470 магазинах lifecell по всій країні.

«Ми продовжуємо розвивати мережу партнерських відділень як один з головних напрямків нашої роботи. Вже зараз доступні сотні таких точок в країні у знайомих для українців місцях — магазинах, супермаркетах, АЗС. Впевнені, що партнерство з lifecell зробить поштово-логістичні послуги для наших клієнтів більш комфортними та доступними»,— зазначають у пресслужбі компанії.

Щоб відправити посилку, треба створити її онлайн у застосунку чи на сайті, сплатити (якщо платником є відправник), принести заздалегідь запаковану посилку у магазин lifecell та передати його касиру на касі, позначеній наліпкою Meest Пошта.

Для отримання варто звернутися на цю ж касу, назвати номер посилки та підтвердити особу отримувача.

Окрім lifecell, клієнти Meest Пошта можуть отримувати та відправляти посилки у магазинах Rozetka, супермаркетах Сільпо, на АЗС ОККО та БРСМ інших відділеннях оператора — як партнерських, так і самостійних.

Довідка. Meest Пошта — український поштово-логістичний оператор, що входить у групу компаній Meest, яка також об’єднує Meest Shopping, Meest Cargo, Meest China, Meest Europe, Meest USA та Meest Canada. Компанія заснована підприємцем Ростиславом Кісілем і вже понад 30 років працює на ринку поштових послуг у сегменті B2С та B2B. Meest дозволяє надсилати посилки у понад 70 країн світу в Північній та Південній Америках, Європі, Азії та Африки.