Український стартап Neofin оголосив про партнерство з Mastercard

Український стартап Neofin, який являє собою SaaS-платформу для автоматизації позик, співпрацюватиме з міжнародною платіжною системою Mastercard через програму Engage.

Партнерство Neofin та Mastercard повинно прискорити вихід на ринок різноманітних інновацій, пов’язаних із розстрочкою, та задовольнити потреби фінтех компаній та банків в Європі та Північній Америці, йдеться у пресрелізі стартапу.

В рамках співробітництва Neofin хоче зробити значний крок вперед щодо способу запуску та обслуговування кредитних продуктів.

Там пояснюють, що через великі інвестиції, тривалий графік та необхідні інженерні ресурси, інновації в кредитуванні стали менш доступними для фінансових установ. Тому Neofin, як партнер Mastercard Engage, хоче виправити цю ситуацію та автоматизувати кредитні інновації, щоб їх могла собі дозволити будь-яка компанія, незалежно від розміру або локалізації.

Чим буде корисне це співробітництво

Рішення Neofin щодо інфраструктури кредитування базується на простоті та ефективності. Завдяки системі надання кредитів Neofin клієнти Mastercard отримають доступ до безперебійного конструктора цифрової адаптації, який можна налаштувати відповідно до багатьох фінансових продуктів і різноманітних потоків клієнтів.

Система також оснащена набором інтеграцій для KYC, AML і перевірок на захист від шахрайства, і може забезпечувати рішення щодо ризиків, забезпечуючи дотримання основних нормативних вимог.

Механізми управління кредитами та обслуговування Neofin, які пропонуються клієнтам Mastercard, спеціально створені для швидкого запуску нових кредитних продуктів, з особливим акцентом на рішеннях для виплат за картками. Це дозволяє фінансовим структурам залишатися гнучкими та реагувати на вимоги ринку.

Поєднуючи досвід Neofin в інноваційному кредитуванні з глобальним охопленням і впливом Mastercard у карткових продуктах, партнерство обіцяє відкрити нові можливості у сфері фінансових послуг. Разом Neofin і Mastercard прагнуть створити безперебійні, сприятливі умови для фінустанов, щоб використовувати інновації у своїй практиці кредитування.