Великий виробник пива відновив роботу в Миколаєві

ПрАТ «AB InBev Efes Україна» відновив випуск пива на потужностях Миколаївської пивоварні.

Про це повідомив СЕО компанії Дмитро Шпаков, пише «Інтерфакс-Україна».

«Пиво, зварене в Миколаєві, вже знову можна знайти на полицях супермаркетів», — зазначив він.

Розповідаючи про бренди, які вироблятимуться в Миколаєві, Шпаков назвав пиво «Янтар», «Біле», «Біла Ніч», «Чернігівське Світле», «Титан» і «Рогань Традиційне».

За інформацією СЕО компанії, на всіх пивоварнях компанії, які розташовані в Чернігові, Харкові та Миколаєві, виробництво було зупинено 24 лютого 2022 року. Наразі Чернігівська пивоварна компанія вже активно працює і виробляє всі бренди пива, які є в портфелі підприємства.

За словами Шпакова, Миколаївська пивоварня за час вимушеного простою зазнала серйозних ушкоджень основного виробництва від російських ракетних обстрілів, частина обладнання була втрачена.

«Після ухвалення рішення про перезапуск Миколаївської пивоварні на підприємстві було проведено діагностику, ремонт і налаштування всього виробничого обладнання. Усі три лінії пивоварні (ПЕТ, скло 0,5 л і кеги) вже повністю відновлені та розпочали повноцінне виробництво улюблених усіма українцями брендів пива. Виробництво забезпечене всіма необхідними контрактами, зокрема щодо сировини», — розповів він.

У пресслужбі компанії не уточнили термінів запуску Харківської пивоварні.