В Україні виготовляють конопляні батончики за стандартами НАТО

Компанія ViteoHemp розпочала переробку конопель з олії, протеїну та очищеного насіння. Згодом запустила кондитерський цех із виготовлення цукерок та еклерів із конопель, а під час повномасштабної війни створила КЕБ — конопляні енергетичні батончики.

Про це AgroPortal.ua під час прямого ефіру в Instagram розповів керівний партнер ViteoHemp Олександр Дойніков.

«Велика частина наших клієнтів поїхала за кордон або пішла на фронт. Продажі впали. Та все ж мене не покидали думки створити продукт для тих, хто залишився в Україні. Ним став конопляний енергетичний батончик (КЕБ), який має лише одну імпортну складову — фінік», — говорить Олександр Дойніков.

Паковання батончика — флоупак — зроблене під військових, щоб їм було зручно його споживати. А головне — воно відповідає стандартам НАТО.

propData.content.image

Олександр Дойніков, керівний партнер ViteoHemp

З вересня минулого року я намагаюся достукатися до Міноборони, щоб включити конопляні батончики до раціону ЗСУ. Вони є тактично-стратегічним продуктом, залежно від метаболізму людини дають відчуття енергії та ситості від 3 до 7 годин. Хлопці беруть їх із собою на бойові завдання. Але не все так просто, оскільки ввести конопляний батончик у країні, де не всі ще розуміють, що таке коноплі, — однозначно складно.

Поки що компанія запустила програму «Нагодуй бійця», яка дає змогу розширити виробництво для покриття попиту серед бійців на фронті. ViteoHemp може виготовляти пів мільйона батончиків на місяць.