Український стартап OneNotary залучив інвестицій на $5 млн

Український стартап OneNotary, який спеціалізується на онлайн-нотаріальних послугах, оголосив про успішне закриття інвестиційного раунду серії A, зібравши $5 мільйонів. Цей важливий етап розвитку компанії супроводжується початком співпраці з відомою американською компанією DocuSign, лідером у сфері управління електронними документами та підписами

Інвестиційний раунд очолив венчурний фонд Jackson Square Ventures, до складу інвесторів увійшли зокрема засновник DocuSign Том Гонсер та низка венчурних фондів, серед яких u.ventures, DocuSign Ventures, GoodPaper Ventures, Digital Future та The LegalTech Fund.

Залучені кошти будуть спрямовані на подальше прискорення маркетингових та продажових активностей OneNotary, зміцнення партнерських взаємин та розвиток продукту, щоб задовольнити зростаючий попит на онлайн-верифікацію.

З моменту заснування у 2020 році, OneNotary демонструє швидке зростання, привертаючи десятки тисяч нотаріусів і клієнтів. За останній рік компанія змогла подвоїти свій дохід, а її ринок нотаріусів розширився до понад 30 000 осіб, зазначив Іван Зінков, співзасновник і генеральний директор OneNotary.

Раніше, на початку 2022 року, стартап залучив $1,75 мільйона від українських та міжнародних інвесторів. Тепер, з новим раундом інвестицій, OneNotary та DocuSign оголосили про офіційне партнерство, метою якого є інтеграція OneNotary у портфоліо нотаріальних рішень DocuSign, що стане доступним уже на початку літа.

OneNotary, заснований українською командою, пропонує американським клієнтам зручну платформу для отримання нотаріальних послуг дистанційно, в той час як DocuSign забезпечує широкий спектр послуг для управління електронними документами та підписами, спрощуючи бізнес-процеси в усьому світі.