Український стартап Competera залучив $3 млн інвестицій

Заснований українцями стартап Competera, який створює інтелектуальну платформу оптимізації цін для ритейлерів, залучив інвестиції для розширення спектра послуг на ринку США.

В рамках стартового раунду вдалось залучити $3 млн. Інвесторами стали венчурна компанія зі штучного інтелекту з Сан-Франциско STRATMINDS, український фонд ранніх стадій Flyer One Ventures, венчурна компанія з Дувра Verras Capital, український фонд SMRK Fund та Transform Partners Fund.

Платформа ціноутворення Competera, яка працює на основі штучного інтелекту (ШІ), є універсальним багатоканальним рішенням для встановлення та підтримки оптимальних цін протягом усього життєвого циклу ціноутворення.

Алгоритми, що працюють на платформі, використовують методи глибокого навчання для створення оптимальних цін на основі понад 20 факторів, таких як інфляція, сезонність, еластичність цін, поведінка конкурентів і рекламний вплив.

Залучені кошти планується витратити на покращення можливостей ШІ, а також розширення пропозицій послуг і масштабування операцій, зосереджуючись на ринку США, повідомили в пресслужбі Competera.

Детальніше про Competera

Олександр Галкін та Олександр Сазонов були співзасновниками Competera, проєкт запустився у 2018 році. Головна місія — революціонізувати роздрібне ціноутворення, створивши продукт, який пропонує роздрібним торговцям конкурентні дані з тактичними рекомендаціями в режимі реального часу. При цьому демократизуючи процес, який раніше покладався на дорогих консультантів.

«Працюючи експертом з роздрібних цін у консалтинговій компанії «Великої четвірки», я помітив, що роздрібні торговці страждають від неефективності, коли шукають послуги ціноутворення, щоб максимізувати маржу та дохід. Я знав, що потрібен розумніший і швидший підхід до зусиль з оптимізації ціноутворення за допомогою даних і ШІ», — пояснює Олександр Галкін, який зараз є генеральним директором компанії.

Нещодавно команда представила свій останній продукт Competera X, версію інструменту ціноутворення для індивідуальних продавців білих продуктів на таких цифрових ринках, як Amazon, Etsy і Shopify.

Наразі компанія має понад 50 клієнтів у 18 країнах, включаючи США, Великобританію, Німеччину, Францію та Італію, і може похвалитися відмінним показником утримання клієнтів.

Платформа оптимізувала 60 мільярдів доларів доходу для роздрібних торговців у 20 секторах, в середньому збільшивши валову маржу та дохід на 6% та 8% відповідно, заощаджуючи мільйони доларів на рік на оплаті консультацій.