Українські підприємці можуть відкривати магазини на міжнародному маркетплейсі Etsy

З 17 жовтня, після двох років очікувань, українським підприємцям доступна можливість реєструвати нові магазини на найбільшому хендмейд-маркетплейсі світу Etsy, а також виводити кошти через платіжну систему Etsy Payments безпосередньо на особисті реквізити.

Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Etsy — маркетплейс-гігант, що налічує 92 млн активних покупців і 7,5 млн продавців та спеціалізується на реалізації хендмейд-товарів. Щомісячна кількість унікальних візитів становить понад 400 млн.

Згідно з даними сервісу Koalanda, у 2022 році на Etsy активно працювали 24,5 тис. українських магазинів (загалом з України зареєстровано 55 тис.). Такі показники дали змогу посісти Україні 13 місце в глобальному рейтингу Etsy.

У вересні в Україні розпочався пробний період роботи платіжної системи Etsy Payments, а вже у жовтні відкрився доступ до реєстрації нових продавців на онлайн-платформі — без посередників.

Платіжна система Etsy Payments відкривається на базі Payoneer, що є глобальним партнером у сфері цифрової комерції. У систему Payoneer вже інтегровано таких великих гравців, як Amazon, eBay, Allegro, Wish та ін. Etsy Payments приймає будь-які картки світу. Одночасно з Україною платіжна система запускається в Таїланді.

“Повномасштабна війна змусила українців знаходити нові підходи до ведення бізнесу, зокрема виводити його за межі країни. Etsy — ідеальне рішення для хендмейдерів з креативними ідеями”, – йдеться в повідомленні компанії.

На відкритій інформаційній платформі E-Export School від Укрпошти зібрано експертні матеріали про те, з чого розпочати та як ефективно продавати власну продукцію за кордоном.

Національний поштовий оператор Укрпошта, який є частиною Всесвітнього поштового союзу і глобальної мережі, що об’єднує понад 5,3 млн співробітників та 760 тис., здійснює доставку замовлень з України будь-куди по світу, відділень. Усі оформлення можна зробити через особистий кабінет на сайті Укрпошти та скористатися програмою лояльності для клієнтів.