Українські молокопродукти заходять на ринок ще однієї країни Європи

Уповноважені органи України та Республіки Албанія погодили форму міжнародного ветеринарного сертифіката на постачання термічно оброблених молочних продуктів, призначених для споживання людиною, до Республіки Албанія.

Про це говорится у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Відповідна форма міжнародного сертифіката оприлюднена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в рубриці «Міжнародне співробітництво» в розділі «Ветеринарія та безпечність» у підрозділі «Сертифікати на експорт з України».

«Першим кроком для здійснення експорту харчових продуктів є запит оператора ринку на проведення позапланових заходів ветеринарного контролю відповідно до вимог країни призначення до головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та м. Києві, а також до міжрегіональних головних управлінь Держпродспоживслужби на державному кордоні за місцем розташування», — говориться у повідомленні відомства.

На сьогодні вже погоджено ветеринарні сертифікти для експорту в Албанію трьох груп товарів, а саме: м’яса птиці, м’ясних напівфабрикатів та термічно оброблених молочних продуктів, призначених для споживання людиною.