Українські підприємці можуть рік продавати товари на Amazon без комісії

Мінцифра спільно з Укрпоштою, маркетплейс-промоушн агенцією Disqover Agency та Startup Ukraine звернулася до Amazon, із проханням скасувати комісії для українських продавців. Такий крок допоможе їм виходити на нові ринки та просувати за кордоном продукти made in Ukraine.

Раніше підприємці стикалися з безліччю перешкод, щоб створити на Amazon свій магазин, а з кожного продажу мали платити від 7 до 17% ціни в залежності від категорії товару. У більшості випадків її розмір сягав 15%, пояснюють в Укрпошті. З 6 вересня бізнес, який відправляє товари з України до ЄС та Великобританії, більше не платить жодних відсотків від продажу.

Тепер українці зможуть просувати свої товари на світовий ринок на більш вигідних умовах, популяризувати українське та підтримувати економічний фронт. Зважаючи на те, що Європейський Союз скасував мита на товари, в тому числі і ті, що пересилаються в посилках з України з 4-го червня строком на рік, таке рішення Amazon ще більше покращує умови для експортерів. Таким чином, українським продавцям потрібно буде сплатити лише ПДВ країни призначення, а цей процес на Amazon  автоматизовано через систему Import-one-stop-solution (IOSS).