Українська криптоплатформа CoinPay припиняє своє існування

Український криптопростір динамічно змінюється, і це не лише позитивні тенденції. Так, один із раніше популярних криптопроєктів CoinPay оголосив про своє закриття

«Сьогодні у нас трохи сумна звістка: ми прийняли рішення про повне закриття проєкту. Ми працювали протягом тривалого часу завдяки вашій підтримці та довірі. Ми разом пережили складні часи і, сподіваємося, що наша праця стала вам у нагоді. За цей час з’явились дуже цікаві проєкти у криптосфері та нові команди в Україні, які створюють дійсно чудові застосунки. Ми не будемо підказувати, але ви точно знаєте, що обрати для себе, лише скажемо, обирайте серед українських блокчейн проєктів», — йдеться у матеріалі, опублікованому на офіційній сторінці криптоплатформи.

Нагадаємо, що CoinPay була заснована в 2017 році і пропонувала своїм користувачам широкий спектр послуг, зокрема купівлю та продаж криптовалют, їх обмін, а також депозити та кредити. Платформа мала понад 1 млн користувачів у всьому світі.

Закриття CoinPay — черговий удар для українського криптопростору, відображення його непростих часів. Зокрема, на екосистему тисне складна економічна ситуація в Україні: внаслідок війни економіка сильно постраждала, і багато українців втратили роботу, це зумовлює зменшення попиту на крипту та фінансові труднощі для криптокомпаній. Також не слід забувати і про посилення регулювання галузі.