Україна єдина у Європі вироблятиме вермішель для Nestlé

Nestlé сконцентрує в Україні європейське виробництво вермішелі швидкого приготування.

Про це заявив гендиректор Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі Алессандро Дзанеллі під час запуску будівництва нового виробничого майданчика у Волинській області, говориться у повідомленні компанії.

«Україна залишиться єдиним європейським центром виробництва вермішелі швидкого приготування для Nestlé, і виробничий хаб на Волині, безумовно, відіграватиме величезну роль для експорту до європейських країн цього сегменту, що швидко зростає», — зазначив  Алессандро Дзанеллі.

Так, нову фабрику з виробництва вермішелі швидкого приготування побудують у селі Смолигів Торчинської громади Волинської області поруч із дистрибуційним центром Nestlé, який працює тут уже понад 10 років. Виробництво продукції планується розпочати у першому кварталі 2024 року.

Разом із фабрикою у Торчині виробнича мережа на Волині стане європейським регіональним хабом компанії для категорії кулінарних продуктів. У хабі буде працевлаштовано 1500 людей на виробництві, яке забезпечуватиме постачання продукції на ринок України та інші європейські ринки. З самого початку на новому виробництві вже працюватиме близько 300 людей, що забезпечить подальший розвиток місцевої громади.

У підприємство інвестують 40 млн швейцарських франків.


Для довідки: Nestlé — найбільша компанія світу в сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена в 189 країнах. Штат співробітників — 328 тис. Обсяг продажів  компанії — $21,3 млрд.