Угорщина слідом за Польщею заборонила імпорт продуктів з України

Угорський уряд ухвалив рішення про заборону імпорту сільськогосподарської продукції з України, щоб не допустити серйозних збитків для місцевого агроринку. Про це заявив міністр сільського господарства Угорщини Іштван Надь, пише 24.hu.

“Уряд прагне представляти інтереси угорської фермерської спільноти, тому за відсутності значних заходів ЄС, як і Польща, він тимчасово забороняє імпорт зерна та олійних культур, що виробляються або надходять з України, а також низки інших сільськогосподарських продуктів до Угорщини”, – сказав міністр.

В угорському міністерстві вважають, що продовження імпорту на нинішніх умовах завдасть серйозних збитків угорському сільському господарству. Враховуючи низьку собівартість виробництва та безмитне ввезення, Україна почала експортувати на європейський ринок, окрім зерна та олійних культур, велику кількість м’яса птиці, яєць та меду, що нібито унеможливило продаж товарів місцевих фермерів.

Угорщина, як і Польща, запровадила заборону до 30 червня. За цей час, сподіваються в уряді, ЄС перегляне умови імпорту українських товарів.