SocialBoost представляє свою нову програму Acceleration: Next Batch 1991 року для українських стартаперів, які займаються розробкою impact tech. Участь у програмі допоможе розробникам отримати можливість взаємодії з професійними наставниками, інвесторами та партнерами, а також набути навичок та знань, які дозволять їм успішно конкурувати не лише на українському, а й на світовому ринку. Acceleration: Next Batch 1991 – програма, доступна для стартапів, що знаходяться на початкових етапах розвитку. Вона орієнтована на компанії, що мають провалідований продукт або мінімально затребуваний продукт (MVP), бізнес-модель, що масштабується, чітке розуміння можливостей ринку і міцну команду. До двадцяти відібраних груп інженерів отримають індивідуальне наставництво від досвідчених підприємців та експертів галузі, а також спеціальні пропозиції від провідних технологічних компаній світу. Вони також зможуть розширити своє охоплення завдяки висвітленню заходу у медіа. Участь у проекті безкоштовна, а заявки кандидатів приймаються на сайті до 21 травня. SocialBoost є міжнародним проектом, що об’єднує стартапи та представників експертної спільноти з державним сектором.

SocialBoost представляє свою нову програму Acceleration: Next Batch 1991 року для українських стартаперів, які займаються розробкою impact tech. Участь у програмі допоможе розробникам отримати можливість взаємодії з професійними наставниками, інвесторами та партнерами, а також набути навичок та знань, які дозволять їм успішно конкурувати не лише на українському, а й на світовому ринку.

Acceleration: Next Batch 1991 – програма, доступна для стартапів, що знаходяться на початкових етапах розвитку. Вона орієнтована на компанії, що мають провалідований продукт або мінімально затребуваний продукт (MVP), бізнес-модель, що масштабується, чітке розуміння можливостей ринку і міцну команду.

До двадцяти відібраних груп інженерів отримають індивідуальне наставництво від досвідчених підприємців та експертів галузі, а також спеціальні пропозиції від провідних технологічних компаній світу. Вони також зможуть розширити своє охоплення завдяки висвітленню заходу у медіа.

Участь у проекті безкоштовна, а заявки кандидатів приймаються на сайті до 21 травня. SocialBoost є міжнародним проектом, що об’єднує стартапи та представників експертної спільноти з державним сектором.