Ізраїльська IT-компанія готується поглинути низку українських аутсорсерів: подробиці

Mergewave Capital підписала угоду з ізраїльською компанією, широко відомою у сфері інформаційних технологій, Israel IT. Документ передбачає, що Mergewave шукатиме для свого ізраїльського партнера місцеві IT-компанії, які готові до можливого корпоративного злиття.

Співзасновник Mergewave Capital Тарас Бачинський розповів, що Israel IT протягом тривалого часу готує ґрунт для подальшого розширення своєї діяльності на міжнародній арені. У сферу інтересів компанії потрапляють насамперед невеликі групи розробників, чисельність яких становить 50-200 фахівців, при цьому технологічний стек не принциповий.

Це може бути як аутстафінгові, так і аутсорсингові компанії. Структура угоди може включати викуп Israel IT 51% частки компанії (50% cash out, 50% – option в групі компаній 107 Ltd). На даний момент компанія Israel IT налічує 300 співробітників та спеціалізується на створенні програмних продуктів для бізнесу. Є членом Group 107 Ltd.

Підприємства цього списку торгуються на Тель-Авівському фондовому ринку. Придбані в Україні IT-компанії після корпоративного поглинання зможуть отримати доступ до цінних паперів Israel IT. Тарас Бачинський зазначив, що їхні ізраїльські партнери готові викуповувати українські компанії протягом 3-5 років на основі ринкової оцінки у разі зростання їхніх прибутків.