Родинна Ковбаска посилюватиме присутність у регіонах

Цьогорічна експансія львівської компанії «Барком» (ТМ «Родинна Ковбаска») буде спрямована на збільшення кількості магазинів у регіонах присутності: Львівська, Закарпатська, Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Житомирська, Хмельницька та Вінницька області.

Про це повідомив СЕО сімейної компанії «Барком» Олег Баран, пише RAU.

«Ми працюємо за повним циклом: маємо власні поля, ферми, м’ясопереробне виробництво, пекарню та магазини. Саме це дає нам можливість контролювати всі процеси. Також регулярно проходимо міжнародну сертифікацію для підтвердження якості виробництва. Власне, наша головна конкурентна перевага відображена у слогані — «Своє. Свіже», — зазначає Олег Баран.

Він додав, що всі бізнеси відчули на собі після 24 лютого 2022 року і порушення логістики, і міграцію персоналу та покупців. Усе це далося взнаки. Компанії довелося закрити 30 магазинів. Найбільше точок втратили в Києві та області, фактично залишивши цей регіон.

«Наразі під франшизою працюють 50 магазинів. 2022 року зі зрозумілих причин активність цього напряму зменшилася, проте вже з другої половини 2023 року спостерігаємо суттєве зростання кількості запитів від потенційних партнерів на приєднання до франшизи «Родинна Ковбаска», — розповів Олег Баран.