Рівнеазот відновив виробництво добрив

ПрАТ «Рівнеазот» (входить до Ostchem) перезапустило базові цехи з виробництва мінеральних добрив — цех аміаку (А-2), цех неконцентрованої азотної кислоти та цех з виробництва аміачної селітри.

Як говориться у повідомленні Group DF, потужність запущеної лінії аміаку — 650 т/добу, неконцентрованої азотної кислоти — 1000 т/добу. Цех аміачної селітри буде працювати за максимальної потужності лінії аміаку, тобто мінімум 40 тис. т селітри на місяць.

«Після завершення планової ремонтної кампанії завод успішно перезапущений. Можемо з упевненістю сказати, що до нового високого сезону ми підготувались. Ми провели тестування продукції після модернізації виробництва — якість повністю відповідає стандартам. Продукція відвантажується замовникам по всій країні, підприємство набирає обертів пропорційно зростанню попиту. Всі наші логістичні можливості залучені по максимуму для швидкої доставки продукції нашим покупцям відповідно до укладених угод. Переконаний, що всі контракти буде виконано чітко та в строк», — коментує голова правління ПрАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда.

Зазначається, що під час весняно-літньої кампанії 2024 року на «Рівнеазот» було відновлено роботу агрегату підготовки синтезу газу та модернізовано агрегат синтезу аміаку.


Для довідки: Ostchem — азотний холдинг Group DF, який об’єднує найбільших виробників мінеральних добрив в Україні. До нього входить «Рівнеазот», Черкаський «Азот», а також Сєвєродонецький «Азот» та «Стирол» (не працюють і перебувають на окупованих територіях).