ПриватБанк запропонував малому бізнесу продавати товари у розстрочку через Telegram-бота

Українські підприємці та малий бізнес можуть продавати свої товари та послуги у розстрочку через бота ПриватБанку. Для цього не обовʼязково мати потрібно POS-термінал банку, йдеться у повідомленні фінустанови.

Деталі

  • Підприємці – клієнти ПриватБанку для оформлення оплати товарів у розстрочку з «Оплатою частинами» можуть виставити миттєвий рахунок клієнту прямо з компьютера чи смартфона продавця через Telegram-бота.
  • Покупець здійснює покупку в межах доступного йому ліміту кредитування, підтвердженого банком, а оплачує рахунок за допомогою Приват24.
  • Щоб продавати товари у розстрочку з ʼОплатою частинамиʼ не обовʼязково мати фізичний POS-термінал банку чи підключати сервіс інтернет еквайрингу чи інтеграцію з сервісом, зазначив керівник напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко.

Контекст

У 2023 році кредитний портфель ПриватБанку збільшився на 40%. Чистий кредитний портфель у роздрібному сегменті зріс на 17 млрд грн, за даними банку.

ПриватБанк у січні 2024 року збільшив кредитну підтримку українців на 2 млрд грн і планує протягом року продовжити активне зростання кредитного портфелю за споживчими кредитами, заявляв на початку року член правління банку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко.

У 2022 році ПриватБанк запустив для підприємців новий сервіс «Каса», який дозволяє підключити та використовувати POS-термінали банку як програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО).

У січні цього року бізнес-клієнти ПриватБанку отримали можливість виплачувати зарплату своїм працівникам у мобільному «Приват24 для бізнесу».