Пропозиція майже збіглася із попитом: які транспортні послуги українці шукали наприкінці 2022-го

Користувачі платформи OLX у четвертому кварталі 2022 року понад 224 тис. разів відгукувалися на послуги вантажного перевезення та понад 88 тис. разів шукали оренду автомобіля. Про це йдеться в аналітиці “OLX Послуги”.

Крім вантажних перевезень та оренди авто, користувачі цікавилися орендою спецтехніки (понад 53 тис.) та пасажирськими перевезеннями (майже 40 тис.).

Пропозиція майже співпала із попитом: які транспортні послуги українці шукали наприкінці 2022-го - фото 1

Загалом за цей період понад 538 тис. українців відгукнулися на оголошення у категорії “Перевезення/транспортні послуги”.

“Якщо говорити про пропозицію, то вона частково збігалася з попитом. Так, у період жовтня-грудня 2022 року в цій категорії найбільше користувачі пропонували послуги вантажоперевезення та оренди спецтехніки. А от у заголовках своїх оголошень найчастіше вказували саме “вантажні перевезення”, “пасажирські перевезення”, “вантажне таксі” та “оренду авто”, – зазначається в дослідженні OLX.

Щодо пошукових запитів, то за останній квартал 2022 року загалом користувачі понад 340 тис. разів шукали послуги в категорії “Перевезення/транспортні послуги”. Зокрема, найчастіше шукали послуги з оренди авто – 88,6 тис. разів, вантажні перевезення – 85 тис. разів. Також цікавилися пасажирськими перевезеннями як всередині країні, так само й за кордон.

Пропозиція майже співпала із попитом: які транспортні послуги українці шукали наприкінці 2022-го - фото 2