Продажі повернулися на довоєнний рівень. Українці активно купують брендовий одяг з нових колекцій

В українських магазинах зросли продажі одягу іноземних брендів. Про це у коментарі UBR.ua розповів генеральний директор компанії KarKat Fashion, офіційного представника брендів women’secret, Springfield та Pedro del Hierro в Україні, Ігор Забулонський.

“Весна і літо були важкими для магазинів. Покупці не поспішали витрачати гроші, а продавці думали про те, як їм не прогоріти. У порівнянні з періодом початку війни, коли трафік покупців у торговельних центрах знизився на 50%, сьогодні ситуація у магазинах покращилась, а в бутиках з’являються нові колекції товарів”, – сказав Забулонський.

Він наголосив, що найбільше покупці відвідують магазини Києва.

“У столиці велика кількість людей, які прибули з інших регіонів країни. Багато хто приїхав з мінімальною кількістю необхідних речей і пішов у магазини за одягом”, – пояснює Забулонський.

Забулонський додав, що показники продажів у вересні цього року досягли рівня аналогічного періоду минулого року.

“Важливу роль також відіграла погода. Цього року вересень одразу розпочався з похолодання, тож люди поспішили купувати теплі речі. Сьогодні покупців у торговельних центрах досить багато і є велика кількість магазинів, які працюють”, – каже гендиректор KarKat Fashion.

Водночас, за його словами, бізнес має певні складнощі.

“Через зміну логістики в нас зросла собівартість товару. Тепер наші товари перевантажуються у Польщі і маршрут збільшився вдвічі, відповідно й ціни в магазинах зросли. Але сьогодні дуже висока конкуренція. Доводиться боротися за покупця, за кожного клієнта. Ми вимушені вибірково знижувати ціни на певні позиції товарів та робити знижки”, – зазначив Забулонський.