Після Азербайджану український Uklon виходить на ринок Узбекистану

Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon виходить на ринок Узбекистану. Він з’явиться у столиці країни – Ташкенті, повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

“Ми продовжуємо знайомити світ з українським IT-продуктом та рухати не лише нашу країну, а тепер і Узбекистан”, – йдеться у повідомленні.

В коментарі виданню Ain.ua в компанії розповіли, що запуск відбудеться наприкінці червня. Крім перевезень, Uklon надаватиме послуги доставки.

Місяцем раніше компанія запрацювала в Азербайджані за допомогою партнера – локального маркетплейсу Umico. Водночас в Узбекистані, за словами співзасновника компанії Тараса Потічного, Uklon запускається самостійно. В цій країні до співпраці залучили команду менеджерів.

У скільки обійшовся запуск, він не розкрив, але уточнив, що йдеться про мільйони доларів.

Інший співзасновник компанії Сергій Смусь зазначив, що команда обирає другу країну в Азії для запуску, оскільки “очікує на ще більший бум найближчими роками” за умови меншої конкуренції.

У квітні за підтримки Mastercard та MacPaw компанія Uklon запустила в Україні новий клас виклику автомобілів. Він передбачає надання послуг пасажирам, які користуються колісним кріслом.