Пан часник: часникопереробний завод випустив на ринок новий продукт

Часникопереробний завод на Вінниччині закуповує сировину у селянських, фермерських господарствах, а також виробників, які вирощують часник. Також працюють за схемою передачі насіннєвого часнику фермерам чи одноосібним господарствам на умовах подальшої реалізації вирощеної продукції.

Про це AgroPortal.ua розповів заступник голови ФГ «Агро-Майстер» Василь Гудзовський.

«У нас площа під часником поки що не велика, всього 2 га,  але плануємо розширити до 10 га, а далі буде видно. Ми плануємо протягом року переробляти близько 1тисячі тонн часнику. По ціні орієнтуємось на ту, яка характерна для зовнішнього світового ринку. У планах у нас робота по експорту нашої продукції, ми повинні бути конкурентними на світовому ринку, зокрема на ринку ЄС. Ми орієнтуємось на європейські ціни, зокрема на вартість, яка характерна для найбільшого виробника серед країн — Іспанії, для нас вона є індикатором», — каже Василь Гудзовський.

Часникопереробний завод ФГ «Агро-Майстер» пропонує співпрацю всім зацікавленим в отриманні запашного, смачного і неймовірно пекучого продукту. Час від часу сюди звертаються виробники, які хочуть зберегти свій врожай. Вони привозять свій часник, а далі з нього роблять часникове пюре і потім це пюре заморожують і  так воно зберігається більше року.

propData.content.image

Василь Гудзовський, заступник голови ФГ «Агро-Майстер»

Ми освоїли кілька видів продукції, чищений часник (зубчики часника), часникове пюре, воно йде для використання у ковбасних цехах, пекарнях, кулінарії, це, в основному, для В2В підприємств. Для звичайного споживача, ми випускаємо часникову пасту в баночках. Вона виходить під новим брендом — «Пан часник».  Собою він представляє часникову пасту зі свіжого часнику з добавкою оливкової олії та лимонної кислоти. Тобто всі складники натуральні, немає ніяких хімічних добавок. Продукт досить новий і нам зараз доводиться багато розповідати про нього, але зрештою, я гадаю, ми здобудемо результат у цьому напрямку і найдемо свого споживача.

Завод ФГ «Агро-Майстер» забезпечує роботою 10 працівників, всі вони офіційно оформленні, платять податки, це такий собі маленький, але вклад в розвиток української промисловості, зайнятості населення.

«Свою продукцію на ЗСУ відправляли у вигляді пюре, адже так її набагато швидше можна використовувати, ніж звичайний свіжий часник. Хотілося б, щоб це були промислові поставки, але поки що на наші звернення, листи відповіді не отримали. Якби ЗСУ закуповувало не свіжий часник, а пюре, то вони б зекономили близько 350 млн грн щороку.  Це не фантастика, а реальна цифра за яку я ручаюся», — підсумував Василь Гудзовський.