Ощад збільшив обсяг фінансування рітейлу в 3,5 разу з початку повномасштабної війни

Ощадбанк та ТОВ «ОМЕГА», власник національної мережі супермаркетів VARUS, уклали кредитний договір на 297 млн грн. Це четверта торговельна мережа, що отримала фінансування від Ощаду в період з лютого 2022 по травень 2023 року.

Про це йдеться у повідомленні банку.

«З початку повномасштабної війни Ощадбанк уклав договорів кредитування для продуктового рітейлу в сегменті корпоративного бізнесу на 1,6 млрд грн. Таким чином банк майже в 3,5 разу збільшив обсяг фінансування рітейлу за цей період», — зазначають у Ощадбанк.

Відновлювану кредитну лінію для мережі VARUS, яка налічує 103 супермаркети в 5 областях України і місті Києві, відкрито для поповнення обігових коштів терміном на 12 місяців. Це ще один кредитний договір Ощадбанку, реалізований на умовах державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» в сегменті корпоративного бізнесу.

«Ми співпрацюємо з мережею VARUS з 2014 року. Нинішній договір — це продовження нашого майже десятилітнього надійного партнерства. Ощадбанк на період війни одним з основних завдань для себе визначив сприяння забезпеченню продовольчої безпеки країни. Ми раді можливості запропонувати нашим партнерам найкращі умови та свою експертизу», — зазначив Юрій Каціон, заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за корпоративний бізнес.

Загалом у 2022 році Ощад уклав з великими корпоративними клієнтами кредитні угоди на суму майже 14 млрд грн, причому відповідний кредитний портфель збільшився на 24% та на початок 2023 року становив 56,6 млрд грн. З початку 2023 року обсяг таких кредитних угод сягнув 14,7 млрд грн.