Молочний альянс розширив лінійку безлактозної продукції

Група компаній «Молочний альянс» випускає дві безлактозні новинки під ТМ «Яготинське».

Як говориться у повідомленні компанії, «Яготинський маслозавод» починає виробляти два продукти в безлактозній лінійці ТМ «Яготинське»: ультрапастеризоване молоко 2,5% жиру в пакованні Tetra Fino та сир кисломолочний 5% жиру в пакованні стабілопак.

«Безлактозні продукти від ТМ «Яготинське» є чудовою альтернативою для людей, які мають лактозну непереносимість. Основна перевага наших безлактозних продуктів полягає в тому, що вони виробляються шляхом додавання до молока ферменту лактази, який розщеплює лактозу на інші прості цукри — глюкозу і галактозу», — розповідає головний технолог ГК «Молочний альянс» Наталя Васильєва.

І додає, що безлактозні молоко та кисломолочний сир ТМ «Яготинське» легше засвоюються і відрізняються від класичних молока і молочних продуктів більш вираженим солодкуватим присмаком. А от усі корисні властивості в цих продуктах зберігаються. Поживна цінність безлактозних продуктів також ідентична класичним, адже різний у них тільки вид  вуглеводів, а не кількість.


Для довідки: ГК «Молочний альянс» об’єднує Пирятинський і Баштанський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, Яготинський маслозавод, філію «Яготинське для дітей». Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під торговими марками ТМ «Пирятин», «Славія», «Яготинське» і «Яготинське для дітей», «Хопси» та ін.