Модернізація та 4G для 98% населення: Veon інвестує в Київстар $600 млн за три роки

Нідерландська телекомунікаційна компанія Veon має намір інвестувати $600 млн у модернізацію інфраструктури своєї української дочірньої компанії “Київстар” у найближчі три роки. Кошти допоможуть в тому числі покращити зв’язок і послуги 4G по всій Україні, повідомляється у прес-релізі Veon.

Відповідні плани було оголошено у рамках лондонської конференції з відновлення України.

“Інвестиції охоплюватимуть інфраструктурні проекти “Київстар”, забезпечуючи необхідний зв’язок і послуги 4G по всій країні, розвиток високоякісних цифрових послуг, доступних для всіх українців, і проекти підтримки спільноти”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нові інвестиції допоможуть “Київстару” покрити мережею 4G близько 98% населення України, у тому числі у малих і віддалених населених пунктах. Це прискорить цифровізацію країни.

За даними Veon, “Київстар” з початку війни виконав близько 150 тис. ремонтів, перепідключив 800 населених пунктів, модернізував і розгорнув близько 10 тис. базових станцій 4G, а також встановив 32 тис. нових акумуляторів для забезпечення безперервності. зв’язку під час відключення електроенергії. Тому 93% мережі “Київстару” працює. А кількість абонентів становить 24,3 млн мобільних та 1,1 млн користувачів фіксованого зв’язку.