Контейнерні перевезення агропродукції користуються попитом

Компанія Risoil Ukraine, трейдингова компанія групи Risoil, планує розвивати контейнерні відправлення зернових та олійних культур у межах розширення збуту української агропродукції на світових ринках.

Про це повідомив директор Risoil Ukraine Дмитро Мінов в коментарі «Портам України».

«Risoil від самого початку своєї торговельної діяльності реалізує контейнерну програму, щоб вийти на ринки кінцевого споживача Південно-Східної Азії, Африки та Близького Сходу, і постачати нішеві зернові та олійні культури напряму клієнтам у дальньому зарубіжжі», — розповідає він.

За його словами, у різні роки Risoil входила до числа найбільших контейнерних постачальників сочевиці, гірчиці, ріпаку в контейнерах та інших нішевих культур. Протягом попередніх років компанія напрацювала низку напрямків, зокрема традиційно відправляє різноманітні агрокультури у контейнерах до Індії, Китаю, Філіппін, Таїланду, Бангладеш, Непалу та інших країн.

«Сьогодні питання в тому, що кон’юнктура вантажів змінюється: фокус із нішевої продукції та олійних культур змістився на масове зерно та продукти переробки. Відповідно варіюється і географія постачань», — зауважує директор Risoil Ukraine.

Дмитро Мінов відзначив достатньо високий клієнтський попит на постачання агропродукції в контейнерах, проте цей сегмент характеризується дорогою та складною логістикою.

«Це майже диво, як український ринок швидко адаптувався до умов війни і продовжує надавати інструменти для переміщення вантажів», — додав директор Risoil Ukraine, зазначивши, що пропозиції товарів-субститутів на світовому ринку багато, що відображається у низьких цінах на них сьогодні.