Гранульовані гербіциди почнуть виробляти в Україні

Компанія ALFA Smart Agro переносить в Україну виробництво гербіцидів у препаративній формі водорозчинних гранул.

Триатлон, Сігур, Тривіум, Хаммер та інші відомі розробки ALFA Smart Agro, які раніше виготовлялися за кордоном, випускатиме новий спеціалізований цех Білоцерківського заводу препаративних форм (БЗПФ), говориться у повідомленні компанії.

«Перенесення в Україну виробництва сухих гербіцидів — плановий етап розвитку компанії. Загалом реалізація проєкту тривала понад три роки. Нові виробничі потужності в Україні дозволять ALFA Smart Agro контролювати якість гранульованих гербіцидів на максимально високому рівні», — пояснили в компанії.

Потужність нового цеху сухих гербіцидів — 300 тонн продукції на рік. Таким чином, ALFA Smart Agro виготовлятиме в Україні не лише препарати для потреб внутрішнього ринку, але й на експорт.

Новий цех спроєктовано відповідно до міжнародних стандартів CropLife (уникнення перехресного забруднення між гербіцидами та іншими видами ЗЗР під час виробництва). А сама технологічна лінія адаптована під особливості розробок ALFA Smart Agro. Зокрема, для досягнення ідеальної рівномірності розподілу компонентів у готовому продукті удосконалено процеси подрібнення сировини та змішування речовин. Лінія здатна поєднувати фактично необмежену кількість компонентів, зокрема рідини.

«Виробництво сухих гербіцидів — шоста технологічна лінія на Білоцерківському заводі препаративних форм. Ми виготовляємо концентрати суспензій, концентрати емульсій, емульсії на олійній основі, масляні дисперсії, суспоемульсії, текучі концентрати-протруйники та інші види ЗЗР, і тепер зможемо робити також гранули та порошки. Для одного підприємства це великий асортимент і великі можливості. БЗПФ має найкращу експертизу у виготовленні препаратів зі складними формуляціями, і вже є низка продуктів ALFA Smart Agro, які, як ми бачимо, здатен виготовити тільки наш завод», — говорить директор Білоцерківського заводу препаративних форм Роман Шпаченко.

Саме на БЗПФ було розроблено і вперше впроваджено багаторівневу систему контролю якості Multi Control. Виробництво гранульованих гербіцидів ALFA Smart Agro в Україні означає, що фахівці з контролю якості отримають повний доступ до всіх процесів: від закупівлі сировини до зберігання готової продукції.


Для довідки: Білоцерківський завод препаративних форм — головна виробнича платформа ALFA Smart Agro. На БЗПФ виготовляються новітні розробки ALFA Smart Agro — фунгіцидний протруйник Авіценна Плюс, інсектицид Логус, фунгіциди Теламус та Артіс Плюс, регулятор росту з фунгіцидними властивостями Грейвіс тощо.

ALFA Smart Agro — провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, зокрема за площами застосування препаратів.