Настрої українського бізнесу покращились після 5 місяців негативу

Український бізнес у березні позитивно оцінив поточні результати своєї діяльності після п’яти місяців поспіль негативних очікувань.

Як свідчать результати опитування Національним банком України, поліпшенню настроїв респондентів усіх секторів сприяли нарощення морських і залізничних перевезень, збереження стійкої ситуації на валютному ринку, низькі інфляційні очікування та сезонне пожвавлення ділової активності. Водночас стримуючими чинниками залишаються посилення обстрілів критично важливих об’єктів, ризик недостатності міжнародного фінансування та блокада західного кордону.

Так, у березні 2024 року індекс очікувань ділової активності (ІОДА) зріс до 52,0 з 47,5 у лютому, перевищивши нейтральний рівень (50 пунктів).

«Підприємства торгівлі залишаються найоптимістичнішими серед інших секторів: другий місяць поспіль вони позитивно оцінили результати своєї діяльності завдяки нарощенню морських і залізничних перевезень, сповільненню інфляції та сталому споживчому попиту: секторальний індекс у березні зріс до 55,1 з 50,1 у лютому. Торговельні компанії були налаштовані на подальше збільшення обсягів товарообороту та обсягів закупівлі товарів для продажу, а також посилили позитивні оцінки щодо збільшення запасів/залишків товарів для продажу», — зазначили в НБУ.

Промисловість позитивно оцінила результати своєї діяльності на найближчу перспективу, зважаючи на сталий споживчий попит, стійку ситуацію на валютному ринку та низькі інфляційні очікування: секторальний індекс у березні становив 51,0 (у лютому — 48,3). Компанії галузі очікують нових замовлень та збільшення обсягів виготовленої продукції. Одночасно промисловці пом’якшили негативні оцінки щодо запасів сировини та матеріалів.

Очікування у будівництві суттєво поліпшились (індекс зріс до 53,5 порівняно з 43,7 у лютому), зважаючи на бюджетне фінансування на відновлення інфраструктури та сприятливі погодні умови. Тут також очікується зростання обсягів будівництва, нові замовлення, а також збільшення закупівлі послуг підрядників, попри збереження негативних оцінок щодо їх доступності та вартості.

Водночас підприємства сфери послуг уперше з жовтня 2021 року надали оптимістичні оцінки щодо своїх економічних перспектив завдяки налагодженню логістичних ланцюгів та пожвавленню попиту: секторальний індекс становив 50,6 порівняно з 45,3 у лютому. На відміну від попередніх місяців респонденти очікували на зростання обсягів нових замовлень, наданих послуг.

«Оцінки щодо зайнятості дещо поліпшилися, але залишилися неоднорідними. Якщо керівники підприємств будівництва та торгівлі були налаштовані на незначне збільшення чисельності працівників, то респонденти промисловості та сфери послуг продовжували очікувати скорочення персоналу», — додали в НБУ.