Як придумати ім’я користувача – 9 порад

Придумати ім’я користувача нового профілю в соцмережах або месенджері непросто. Воно має бути впізнаваним, легко запам’ятовуватися та виділяти ваш обліковий запис на фоні конкурентів.

Готуйтеся до того, що ідеальний логін може бути зайнятий. Прийде розглядати інші варіанти, які не порушать однаковість присутності на різних платформах.

9 найкращих практик для вибору імені користувача в соцмережах

Ваше ім’я профілю завжди на увазі. Щоб просування у соцмережах та месенджерах було ефективним, його потрібно вибирати з розумом.

При створенні облікового запису в соцмережах важливо придумати ім’я користувача, яке вигідно виділить вас на тлі конкурентів. Ось як це зробити:

1. Захистіть себе від копіювання

Якщо ви тільки починаєте бізнес, вибирайте унікальну назву бренду. Так ви забезпечите собі однакове ім’я користувача на різних платформах.

2. Перевірте доступність різних майданчиків.

Якщо бізнес не новий, перевірте, чи вільне ім’я користувача з назвою бренду у всіх цікавих для вас соцмережах. Якщо ні, розробіть альтернативні варіанти.

3. Скопіюйте назву бренду та домен

Найкраща практика — вибирати однакові назви для бренду, домену сайту та профілів у соціальних мережах.

4. Вибирайте однакові імена

Оптимальне рішення – у всіх соцмережах встановити однакове ім’я користувача. Так ви забезпечите однакову присутність і спростіть користувачам пошук.

5. Відмовтеся від символів пунктуації та символів.

Різні платформи підтримують різні набори символів. Тому не варто добиватися унікальності за рахунок їхнього додавання в ім’я користувача. Інакше ви ризикуєте порушити однаковість та ускладнити запам’ятовуваність.

6. Вибирайте короткі імена

Обмежтеся 15 символами. Так ваше ім’я вийде простим і незабутнім. Спробуйте використати скорочення, якщо назва компанії надто довга.

7. Зверніть увагу на вимову

Ім’я користувачам будуть не лише читати, а й вимовляти. Наприклад, коли захочуть порадити профіль друзям. Переконайтеся, що вимова не викликає проблем.

8. Розглядайте «вічнозелені» варіанти

Ваше ім’я користувача має залишатися актуальним довгий час. Враховуйте, що бізнес зростатиме, тому не обмежуйте себе категорією чи локацією.

9. Розробіть запасний план

Передбачати появу нових платформ неможливо, як і зарезервувати своє ім’я користувача. Розробіть запасний план, якщо ідеальний логін буде зайнятий.

Дотримуйтесь однаковості в іменах користувачів та назвах на всіх платформах, щоб виділити бренд на фоні конкурентів та побудувати стабільну присутність.