Виручка барів у Києві зросла на 16%. Так вплинуло скорочення комендантської години

Виручка барів у Києві у неділю, 26 березня, зросла на 16% у порівнянні із неділею 19 березня. За прогнозами, дохід закладів найближчого тижня ще підніметься. Такі дані власного дослідження наводить українська компанія з автоматизації закладів Poster.

“Ми пов’язуємо це зі скороченням комендантської години. А також прогнозуємо, що за тиждень показник зросте, бо наразі ще не всі бари встигли перейти на подовжений режим”, — заявив Родіон Єрошек, CEO та співзасновник Poster.

Родіон Єрошек пояснив, що саме бари постраждали найбільше у перші місяці війни. До середини травня продавати алкоголь у київських барах можна було лише до 16:00, що паралізувало існування більшості закладів.

“З 16 травня продавати алкоголь у столиці дозволили до 22:00. Тільки завдяки цьому київські бари змогли збільшити виручку на 58% у перші дні послаблення”, –  додав він.

Зазначимо, 3 27 березня 2023 року у Києві алкогольні напої в магазинах і торговельних мережах дозволяють продавати з 11:00 до 21:00. У КМДА пояснили, що таке рішення допоможе столичному бізнесу, а також сприятиме збільшенню надходжень до державного та місцевого бюджетів і запобіганню нелегальному обігу алкогольної продукції.