Виробники переходять на паковання на рослинній основі, щоб продовжити термін придатності овочів

Виробник овочів, вирощених у теплицях Topline Farms, представив новий продукт — мініогірок, який завдяки новому пакованню зберігається на три дні довше, ніж традиційні овочі.

Про це повідомляє Freshplaza.

Відзначається, що ця розробка заснована на успіху попередньої співпраці Topline Farms із фірмою Apeel Sciences, що спеціалізується на технологіях продовження терміну зберігання, коли вони прибрали пластикове паковання з англійських огірків.

Технологія Apeel Sciences дає більше часу для зберігання продукції завдяки їстівному покриттю на рослинній основі, яке продовжує термін придатності свіжих фруктів та овочів, зберігаючи вологу та кисень, що в кінцевому підсумку запобігає відходам.

«Приділяючи більше часу свіжості продуктів, ви відкриваєте нові можливості для всієї галузі, зокрема нові методи пакування та мерчандайзингу, які можуть покращити споживчий досвід і попит. Ми вже спостерігаємо, як це відбувається з англійськими огірками без пластику, і раді бачити, що Topline прагне впровадити нові технології для створення більш стійкої продовольчої системи», — зазначає старший віцепрезидент з інновацій в Apeel Sciences Лу Перес.