Виробник сушеного сиру планує експортувати продукцію із залученням Smart Money

Підприємство «Прайм Снек» перемістилося з Харкова до Закарпаття, хоча була пропозиція переїхати до Словаччини. Обрали Україну, оскільки саме тут вбачають сталий розвиток на роки. Компанія випускає сушений спінений сир у вигляді кульок.

Про це розповів співзасновник та технічний директор компанії «Прайм Снек» Пилип Гришин під час конференції New Food Summit 2023.

«Влітку минулого року усі наші цехи у Харкові були знищені. У нас була чітка пропозиція переїхати до Словаччини, але ми обрали Закарпаття, оскільки сталий розвиток на роки ми бачимо саме в Україні», — зазначив він.

До повномасштабного вторгнення підприємство майже на 100% орієнтувалося на внутрішній ринок, зараз активно починає шлях експорту, вже отримало всі дозвільні документи та сертифікати.

«Експорт для нас — це великі можливості. Питання конкурентних переваг — в унікальності нашої продукції. Запланована частка експорту — 60%. Для цього залучаємо зовнішні інвестиції, і це не лише гроші, а й навчання ефективності, управлінню, маркетингу — Smart Money», — зазначає Пилип Гришин.