Виробник пива Carlsberg відкрив в Україні крафтову броварню

Компанія Carlsberg Ukraine, яка є одним із лідерів пивного ринку України, відкрила у Львові крафтову броварню під назвою KLEПКА.

Про це розповів генеральний директор Carlsberg Ukraine Олег Хайдакін під час пресконференції на заводі Carlsberg Ukraine в Києві.

Фото 2 — Виробник пива Carlsberg відкрив в Україні крафтову броварню
Технологічне обладнання київського заводу Carlsberg Ukraine. Фото: Delo.ua

Він зазначив, що у компанії поки що тільки розбираються, як саме потрібно працювати в цьому напрямку.

“Для нас це експеримент, щось нове. Ми розглядаємо різні напрямки. Ми робимо крафтове пиво, але з експертизою великої пивоварні, яка має досвід. Там працює наш пивовар, який розробляє рецепти для мініброварні. Сьогодні ми бачимо, що вона себе окупає і має дуже гарні відгуки від наших клієнтів”, – зазначив Хайдакін.

Також гендиректор Carlsberg Ukraine розповів, що у броварні варять чотири сорти пива: weizen (пшеничне пиво), golden ale (золотий ель), milk stout (молочний стаут), ipa (індійський пейл-ель). Загальний обсяг – 2000 дал на місяць.

При цьому у пляшки пиво не розливають – його можна спробувати або у самій броварні, або у крафтових барах Львова. Також на території київського заводу Carlsberg Ukraine діє схожа маленька пивоварня, в якій створюються та тестуються нові сорти пива, найбільш успішні зразки можуть в майбутньому йти в серійне або навіть масове виробництво.

На запитання, чи може цей експеримент перетворитись у мережу закладів, генеральний директор відповів, що у компанії поки що вивчають цей досвід, і якщо такі заклади будуть цікаві з фінансового погляду, то розвиватимуть проєкт і надалі.