Виробник консервів завдяки гранту збільшив виробництво на 40%

Урядовою програмою для переробних підприємств на Волині скористалися шість підприємців. Одне із них — нововолинське підприємство «Вербена», яке виробляє консерви. Виробництво отримало 8 млн грн для розвитку бізнесу і створило 25 нових робочих місць.

За час впровадження урядової програми на підприємстві збільшили виробництво на 30-40%, крім 8 млн грн державних грошей, ще вклали понад 3 млн грн власних коштів, — розповів заступник директора з виробництва підприємства «Вербена» Віталій Корнійчук, пише «Суспільне».

«Зробили бізнес-план і подали в цю програму. Через три чи чотири місяці після перевірки даних Мінекономіки нам дало підтвердження, що ми пройшли. Ми подавали на максимальну суму, і умовою гранту було те, що ми беремо дольову участь також», — говорить Віталій Корнійчук.

Отримані гроші спрямували на будівництво приміщення для холодильного обладнання. Також закупили устаткування, частину з якого уже встановили і використовують для виробництва продукції — м’ясних і овочевих консервів.

«Це не зовсім подаровані для нас кошти, ми ці гроші упродовж трьох років повертаємо податками. Це свого роду кредитування безвідсоткове для нас», — зазначає Віталій Корнійчук.