Вілія запускає унікальний млин

Група компаній «Вілія» (Волинська область) проводить пусконалагоджувальні роботи на новому борошномельному підприємстві.

Розпочати виробництво борошна на новому млині планують вже у липні, говориться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Волинської ОВА.

Як зазначив у Facebook голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду, який відвідав підприємство, потужність млина становить 120 т переробки зерна на добу.

«Таких млина працювало в Україні всього два. Це буде третій. Один у Харкові постраждав, другий працює. Чому вони унікальні? Бо мають сучасне швейцарське обладнання з унікальною системою контролю якості», — додав парламентар.


Для довідки: група компаній ТМ «Вілія» (материнська компанія ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт») включає низку підприємств Волинської та Рівненської областей, що працюють у різних сферах агровиробництва: рослинництві, зберіганні зернових, олійних та бобових культур, зернотрейді, борошномельно-круп’яному виробництві, тваринництві.