В Україні з’явиться нова система маркування продуктів: у чому її “плюси”

Торгово-промислова група Fozzy Group однією з перших в Україні одержала дозвіл на розміщення європейської системи маркування продуктів Nutri-Score, яка допомагає порівняти показники поживної цінності продуктів однієї категорії. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Цей дозвіл спростить вибір продуктів для клієнтів торгових мереж “Сільпо”, “Фора”, Thrash та Fozzy C&C на користь здорового та збалансованого харчування.

Система маркування зображена у вигляді 5-колірної шкали від темно-зеленого до червоного кольору, кожен колір пов’язаний із певною літерою. Позначка “А” відповідає продуктам з кращою поживною цінністю, а “Е” одержують продукти, поживна цінність яких нижча. Таке кольорове маркування допоможе одразу визначити продукти, які можна їсти регулярно (зелений колір) та які менше підходять для збалансованого харчування та щоденного раціону (червоний колір). Nutri-Score завжди розраховується на 100 г (100 мл) харчового продукту.

Nutri-Score, маркировка продуктов, новая маркировка, европейская маркировка

Навесні цього року маркування Nutri-Score з’явиться на 60 продуктах своїх торгових марок Fozzy Group: “Премія”, “Повна Чаша”, Feels Good. Нова кольорова етикетка буде спочатку нанесена на делікатесну рибу, овочеву консервацію, снеки, морозиво, варення, джеми та деякі інші продукти.

Упродовж наступного року етикетка Nutri-Score буде на всіх харчових продуктах зазначених торгових марок. Використання Nutri-Score дозволить клієнтам наочно порівняти поживну цінність продуктів, вибрати найбільш здоровий продукт та зберегти свій час.