В Україні відкриють офіс Продовольчої організації ООН

Кабінет Міністрів погодив підписання Угоди між Урядом України та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН – FAO – про створення в нашій країні Проектного офісу і надання технічної та гуманітарної допомоги нашій державі.

Як повідомили в Міністерстві економіки України, створення такого офісу:

  • збільшить надання гуманітарної допомоги українцям, котрі опинилися у складних життєвих обставинах;
  • розширить програми підтримки українських сільгоспвиробників;
  • стане передумовою більш тісної координації в питаннях зернового експорту і в перспективі сприятиме його зростанню

За фінансової підтримки, зокрема, Японії та Канади FAO спільно з Урядом України реалізує проєкти з відновлення потужностей для зберігання зернових, покликані допомогти фермерам зберегти врожай та тримати на високому рівні експортний потенціал України. Проекти передбачають постачання українським аграріям у 10 областях України обладнання для навантаження та розвантаження зерна, модульних контейнерів для зберігання тощо.

В цілому на здійснення Плану швидкого реагування в Україні та Стратегії щодо нарощування потужностей для зберігання зерна FAO планує залучити

Довідково:

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (Food and Agriculture Organization, FAO) – спеціалізована установа Організації Об’єднаних Націй. Мета діяльності – забезпечення продовольчої безпеки у світі, підвищення рівня харчування та стандартів життя у країнах-членах. Членами FAO є 194 країні та ЄС. З Україною співпрацює з 2003 року, надаючи допомогу з розвитку.

Міжнародні організації продовжують проводити виплати вразливим категоріям українців, які постраждали від війни. В рамках відповідної програми ООН було розширено перелік категорій людей, які претендують на такі виплати.