Укрнафта відкриє 100 магазинів для збільшення непаливних продажів

2023 року ПАТ “Укрнафта” облаштує 100 магазинів на чинних АЗС для збільшення непаливних продажів. Про це повідомив директор підприємства Сергій Корецький.

Також планується відкрити 14 газових модулів на заправках. Загалом на цей рік заплановано оновлення та модернізацію 25 автозаправних комплексів. Причому “Укрнафта” акцентує роботу на західному та центральному регіонах країни.

У середньостроковій перспективі “Укрнафта”, за словами Корецького, має стати бенчмарком на паливному ринку. Водночас мережа не планує займати нішу преміального сегменту.

У державного підприємства з державним контролем все має бути в межах поміркованої економічної логіки. Якщо низькі витрати, то може бути трохи меншою маржинальність, – пояснив директор компанії.

Мережа АЗС “Укрнафта” налічує близько 448 заправок. У листопаді акції компанії було примусово передано в державну власність. У грудні Ігор Коломойський та його бізнес-партнер Геннадій Боголюбов звернулися до Господарського суду Києва з вимогою витребувати з державної власності акції “Укрнафти” та “Укртатнафти”.