Український стартап PeopleForce залучив $2 млн інвестицій від Pracuj Ventures

Стартап з України PeopleForce, який вже обслуговує багато великих компаній, пропонує HRM-рішення для автоматизації процесів HR та рекрутингу.

Так, стартап PeopleForce в рамках нового раунду інвестицій залучив $2 млн від польського венчурного фонду Pracuj Ventures. Також він став дев’ятим бізнесом в інвестиційному портфелі фонду разом із Gamfi, Gymsteer, Inhire.io, Kadromierz, SeniorApp, Sherlock Waste, Wandlee, Worksmile та іншими.

Фінансування посилить подальшу розробку продукту й допоможе з масштабуванням на міжнародні ринки, зокрема, Польщі та Латинської Америки.

Читайте також: Google оголосив про нові гранти для українських стартапів

В PeopleForce зазначають, що наразі їхня мета — оптимізація HR-процесів компаній на всіх етапах життєвого циклу співробітників та сприяння формуванню культури високої ефективності.

У 2021 році PeopleForce залучив $700 000 від Sturgeon Capital та інших інвесторів. Гроші пішли на розробку нових функцій, збільшення команди, розширення на нові ринки та підвищення впізнаваності бренду.

Довідково

Український стартап PeopleForce був заснований у 2019 році Ендрю Сетініком. Це all-in-one HR-платформа для оптимізації HR-процесів та менеджменту позитивного досвіду на кожному етапі життєвого циклу співробітника.

Наразі стартап має понад 800 клієнтів із 25 країн світу, загальною кількістю понад 80 000 активних користувачів системи. Серед них такі відомі бренди, як Rakuten, BMW, Deloitte, Ajax Systems, Reply.io та YouScan, включаючи польські компанії Autenti, MerXu, Grupa eSky, Inspeerity, Addepto, Verseo, і представників LATAM — Hubbing LATAM, Infracommers, Patagonian, Clarika тощо.

Pracuj Ventures — польський корпоративний інноваційний фонд. Він спеціалізується на інвестуванні в області HR Tech та EDU Tech. Місією фонду є підтримка інноваційних та масштабованих проєктів на цифровому ринку HR-сфери. 40 тисяч клієнтів із 40 країн активно використовують продукти та послуги компанії.