Українська компанія презентувала на Biofach лінійку органічної продукції

Компанія «Стодола» (Stodola Organic Farm) презентувала на органічній виставці Biofach у Німеччині нову лінійку органічних функціональних снеків, діпів та напоїв.

Про це AgroPortal.ua розповів власник підприємства «Стодола» Ян Островський.

«Це лінійка продукції, розроблена з професійними нутриціологами. Снеки — крекер з овочевого пюре та насіння, діпи і напої до них. Склад збалансований для забезпечення організму всіма необхідними мікроелементами та вітамінами», — зазначив Ян Островський.

Він додав, що на Biofach проведено демопоказ продуктів, і зараз фіналізується паковання і сертифікуєттся продукція для виведення на ринок. Тож скоро лінійка нових снеків зʼявиться на українських полицях.

Ян Островський наголосив, що у значному розширенні асортименту підприємству допомогли Програма USAID з аграрного і сільського розвитку — АГРО, Данська рада у справах біженців / DRC та ГС «Органічна ініціатива».

Також власник компанії «Стодола» відзначив, що виставка Biofach уже багато років слугує майданчиком для зустрічі з напрацьованими контактами.

«Для нас це більше не про пошук потенційних партнерів, а про зустрічі з тими компаніями, з якими ми вели перемовини до виставки, щоб фіналізувати домовленості особисто, провести дегустацію зразків тощо», — розповів Ян Островський.